Välj dig själv

19 augusti 2024
Författare: Rebecca
Välj dig själv

Det  händer då och då att vi får valet att göra förändringar som påverkar våra liv och vardag. Ibland tar vi det valet eftersom vi förstår att det är nödvändigt för att komma framåt, vi har kanske olika val att göra och inser att vi kanske måste plugga vidare för att nå de målen, till exempel.

Men lika ofta tar vi inte de val vi blir erbjudna av olika skäl, vi har fullt upp med familj och arbete som ska utföras. Men för att göra positiva livsförändringar som kommer att flytta dig framåt och inte hålla dig tillbaka, är det bra att inse att du har ansvaret för din egen utveckling framåt, så välj dig själv, när du har den möjligheten.

Ljus och kärlek

Rebecca

"Jag skriver för att låta intuitionen tala i stilla klarhet."

Jag skriver om min mediala känslighet, om hur jag tolkar energier, symboler och budskap som formar sig när jag lyssnar inåt. Jag delar insikter, tarotarbetet och den vägledning jag upplever i mitt andliga arbete, allt för att ge dig djupare förståelse och klarhet.

Senaste blogginlägg

LÄS ALLA
0939-1147147
Ring nu!