
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xn--splive-jua.se/uploads/agentblog/trivas-med-sig-sjalv.jpg)
Tänk på att du alltid har valmöjligheten att förändra allt i ditt liv som du inte är nöjd med, fortsätt att gå vidare med din mål som du har satt upp för dig själv.
Trivs man med sig själv och livet så har man lättare att ta till sig kärlek och att ge kärlek till dem du möter. Men när du känner dig nere är det lätt att fastna i en bubbla där bara du finns.
Ibland har du en förmåga att ta ut oro i förskott, så försök att leva i nuet och inte tänka så mycket framåt för det vi inte vet något om kan då skapa funderingar som oroar i onödan.
Ljus och kärlek!
"Jag skriver för att låta intuitionen tala i stilla klarhet."
Jag skriver om min mediala känslighet, om hur jag tolkar energier, symboler och budskap som formar sig när jag lyssnar inåt. Jag delar insikter, tarotarbetet och den vägledning jag upplever i mitt andliga arbete, allt för att ge dig djupare förståelse och klarhet.







