
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xn--splive-jua.se/uploads/agentblog/stora-steg-framat.png)
Vi har alla rädslor som kommer upp ibland, men se till att de inte tar över eftersom du kan drabbas utav dem på ett negativt sätt. Vi kan lyssna på vår intuitiva röst och då få modet att lyssna in oss själva och stärka oss.
Ta därför stora steg framåt i ditt liv, då blir din resa framåt i positiva energier som du får ta till dig och utveckla. Ditt förflutna var ett sätt att lära dig, för att sedan gå framåt och inget kunde stoppa dig på den vägen.
Nu är du på väg mot nya mål, lycka till med dem.
Ljus och kärlek
"Jag skriver för att låta intuitionen tala i stilla klarhet."
Jag skriver om min mediala känslighet, om hur jag tolkar energier, symboler och budskap som formar sig när jag lyssnar inåt. Jag delar insikter, tarotarbetet och den vägledning jag upplever i mitt andliga arbete, allt för att ge dig djupare förståelse och klarhet.



