
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xn--splive-jua.se/uploads/agentblog/med-sjalvfortroende-och-forvantan.jpg)
Jag har sen en längre tid tillbaka, insett mitt eget värde som den person jag är. Jag har många drömmar som jag vill förverkliga under det här året, en del saker som jag inte hann med förra året vid den här tiden.
Jag känner till min egen förmåga att skapa det liv, som ger mig störst tillfredsställelse och den lycka som jag själv tycker att jag förtjänar. Är redo att gå in i allt som händer under sommaren, med självförtroende och förväntan.
Senare i höst kommer jag att åka utomlands, vilket jag har sett fram emot länge, men det är just nu som det kommer att hända.
Ljus och kärlek
"Jag skriver för att låta intuitionen tala i stilla klarhet."
Jag skriver om min mediala känslighet, om hur jag tolkar energier, symboler och budskap som formar sig när jag lyssnar inåt. Jag delar insikter, tarotarbetet och den vägledning jag upplever i mitt andliga arbete, allt för att ge dig djupare förståelse och klarhet.







