
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xn--splive-jua.se/uploads/agentblog/frekvenser-och-orber.jpg)
Inom den spirituella världen och inom andevärlden, pratas det om frekvenser och orber. Som medium kommer frågor om orber upp, från dem som upplevt och sett dem.
En orb kan vara ett runt ljussken, som kan observeras där det finns andlig aktivitet. Det kan vara andar från dina anhöriga som finns på andra sidan.
De visar sig för dig av olika anledningar, de vill ha kontakt eller så har du bett om en kontakt. En orb kan också ha ett starkt ljus och ha en annan form och olika typer av färger.
Om du får möjlighet att se en orb, tänk på att det kan vara ett sätt för andar att söka kontakt med dig och det kan för det mesta vara en positiv upplevelse.
Ljus och kärlek
"Jag skriver för att låta intuitionen tala i stilla klarhet."
Jag skriver om min mediala känslighet, om hur jag tolkar energier, symboler och budskap som formar sig när jag lyssnar inåt. Jag delar insikter, tarotarbetet och den vägledning jag upplever i mitt andliga arbete, allt för att ge dig djupare förståelse och klarhet.







